Зеленський в Ужгородському Кафедральному Соборі вручив Орден “За Заслуги” ІІ ступеня Владиці Мілану

Події, Суспільство

25 вересня, Президент України перебуває з робочим візитом на Закарпатті

Як повідомили в Мукачівській греко-католицькій єпархії, Володимир Зеленський відвідав Ужгородський кафедральний собор, де вручив орден “За заслуги” ІІ ступеня посмертно владиці Мілану.

Нагороду присвоєно за багаторічну плідну церковну, благодійну та милосердницьку діяльність.”— йдеться в повідомленні на сайті глави держави.

Правлячого єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Мілана Шашіка не стало 14 липня 2020 року на 68-му році життя. Преосвященний владика активно займався розбудовою церковного життя на Закарпатті. Його зусиллями були зведені та освячені сотні храмів, парафіяльних будинків і пасторальних центрів. Він виховав нове єпархіальне покоління священників.

Завдяки зусиллям Мілана Шашіка був відреставрований Ужгородський кафедральний собор, історична резиденція греко-католицьких єпископів, збудована Ужгородська греко-католицька богословська академія. Єпископ Мілан володів багатьма мовами, його знали як авторитетного й харизматичного лідера, духовного провідника.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав указ про нагородження єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії Мілана Шашіка орденом «За заслуги» ІІ ступеня посмертно.

Залишити відповідь