Закарпатський туризм під час пандемії коронавірусу: як вижити всупереч усьому

Культура

Закарпаття провалило зимовий туристичний сезон 2020, насамперед, через теплу погоду, тож активно готувалося до весни й літа, аби не тільки щось заробити, а й компенсувати зимові збитки.

Ще на початку березня працівники туристичної галузі регіону навіть не уявляли, що попереду їх чекає ще більший “провал”. Коронавірус звів усі їхні зусилля нанівець. Шокував. Пригнітив і надломив. Проте не зламав. Навпаки – певної миті коронакриза почала мотивувати не здаватися і шукати нові можливості, – пише Varosh.

Більше того, саме туризм Закарпаття чи не першим зміг адаптуватися і показати приклад усім, що не можна покладати рук. Це було і є вкрай важливо не тільки з точки зору позитивного прикладу для інших сфер, а й у сенсі терапії для всіх, хто опинився на самоізоляції: онлайн-екскурсії стали тим плацебо, який підбадьорював і допомагав зберігати здоровий глузд.

Цього всього, звісно, не було би без місцевих ентузіастів, на яких і тримається закарпатський туризм.

Перші дні карантину

Федір Шандор, президент Закарпатської туристичної організації (ЗТО), розповідає в інтерв’ю виданню Varosh, що ковід став чорним лебедем для туризму. Це було щось цілковито незрозуміле й мало хто підозрював, що пандемія – так надовго, і вочевидь, повернеться до нас другою хвилею у жовтні-листопаді. Шандор саме 15 березня, коли закривалися кордони, повертався із робочого туру Прага – Відень – Будепешт. На угорсько-австрійському кордоні очікував блокпост, де вимірювали температуру.

Уже в ці дні, 15-16 березня певні заклади призупиняли роботу. Першими зачинилися Термальні води Косино на Берегівщині та їхні сусіди – міні-аквапарк HORUS, мережа V&P у Хусті, заміська садиба Дача на Ужгородщині, в Ужгороді серед кафе першими закрилися івент-бар Стариця, а також PLAN B, Panorama, Das Haus.

Шандор згадує, як із уведенням карантину посипалися відмови від груп. Спершу люди скасовували тури на період цвітіння сакури, нарцисів, а надалі відмовлялися і від літнього відпочинку. Хтось переносив, хтось відміняв.

«7-10 квітня ми узагальнили інформацію та усвідомили, що все – регіональний туризм накрився. Організатори почали скасовувати квітневі, травневі події – “Хустську бринзу” в Липчі, “Wedding Day” у Воєводині, “Сонячний напій” в Ужгороді, “Берлибаський бануш” на Рахівщині, “Срібний Татош” у Чинадієві і так далі, – мовить Федір Шандор. – Загалом від середини березня і до кінця травня по всьому Закарпаттю відмінені 86 фестивалів, скасовуються уже і на червень. Можливо, 50 на 50, що в липні у Воєводині пройде “Івана Купала” , також думаємо, тільки думаємо, про “Регату” в Ужгороді наприкінці липня».

Онлайн-прогулянки – сакура та мініскульптурки

Як каже експерт, закарпатський туризм спершу вичікував, займався рутинними справами, однак на третьому тижні карантину з’явилося розуміння, що це все надовго, тож слід діяти. Екскурсоводи Максим Адаменко і Марія Заболотна втілили ідею онлайн-екскурсій серед сакур.

Відтак 18 квітня відбулися віртуальні прогулянки поміж сакур у різних містах Закарпаття за участі 14 гідів. Фейсбук показує, що трансляцію переглядали в Києві, Харкові, Дніпрі, Полтаві, Запоріжжі, Кременчуку, Миколаєві, Сумах, Бучі, Краматорську, Броварах та інших містах України й навіть за кордоном. Ажіотаж довкола “сакура-туру” надихнув влаштувати прогулянки мініскульптурками, тож гіди в різних куточках Закарпаття започаткували віртуальні екскурсії про скульптури в кількох серіях.

Крафтові інтернет-тури: вино, пиво, сир

Водночас у квітні стартували віртуальні крафтові тури, до прикладу винні. Олександр Ковач, голова Спілки приватних виноградарів та виноробів Закарпаття, спільно з гідом Максимом Адаменко втілили ініціативу “Десятка кращих приватних виноробів Закарпаття”. Відтак протягом десяти днів у прямому ефірі глядачі знайомилися  із досконалим закарпатським вином від приватних майстрів, а автори найцікавіших запитань одержували пляшку чудового вина.

Олександр Ковач з родиною

Компанія Chateau Chizay 10 травня провела день відкритих дверей через програму ZOOM, а бонусом розігрувала подарунки серед тих, хто зареєструвався. Федір Шандор обіцяє: невдовзі будуть презентовані ідеї з місцевими сироварнями й пивоварнями, тож глядачі зможуть побачити виробництво крафтового сиру й пива.

Онлайн-екскурсії, що надихають

Цікаво, що до карантину вже були місцеві туристичні онлайн-продукти. Ось ужгородський історик Владислав Товтин восени провів віртуальну велоекскурсію районом Галагов в Ужгороді. Він проїхав на VaroshBike визначними місцями, відтак на ютубі вийшла п’ятихвилинна вичерпна відеорозповідь, яка актуальна завжди, тим паче на карантині. На початку квітня Владислав, а також ще четверо гідів – Максим Адаменко, Ігор Гуледза, Марія Заболотна та Ольга Шкуро – взяли участь у всеукраїнській ініціативі #карантинмандри, коли екскурсоводи з різних куточків України об’єдналися, аби провести онлайн-прогулянки.

Залишити відповідь