Закарпатські школярі дистанційно почали здавати контрольні роботи

Суспільство

До 31 травня навчання в школах відбувається дистанційно. Так само дистанційно учні почали здавати контрольні роботи з шкільних предметів.

Вчителька з англійської мови Ужгородської школи №5 Тетяна Стегура розповіла, в їхній школі кожен вчитель самостійно визначає те, в якій формі діти здаватимуть контрольні роботи.

У восьмикласника Леоніда Єрошевича зі школи №19 у понеділок, 4 травня почалися контрольні тести. Сьогодні було тестування із англійської мови. Мама Леоніда, Наталя зняла відео, як син проходив он-лайн тест.

Питання, каже хлопець, були важкими. Для відповіді на 12 питань дали 40 хвилин, Леонід встиг відповісти на 8 з них. Але попередній, з української мови був значно важчим. «Учорашній тест був із української мови. Я його не встиг зробити. Я встиг відповісти на 17 питань із 21. Нам давали лише 35 хвилин», — каже Леонід Єрошевич.

Сестра Леоніда, Владислава, навчається в третьому класі. Мама, Наталія Єрошевич каже, що дистанційне навчання дітей в умовах карантину дається нелегко, тим більше, коли в родині молодший і старший школярі.

«Тяжко дається нам навчання, тому що кожне опрацювання будь-якого нового матеріалу потрібно закріплювати, а на жаль в домашніх умовах, я не є педагогом».

«Англійська мова має свою специфіку, будемо так казати, — каже учителька англійської мови в ужгородської школи №5 Тетяна Стегура. — Є чотири види контролю. Це контроль аудіювання, контроль читання, контроль письма і контроль мовлення. Контроль мовлення можна провести по скайпу і по вайберу. Що стосується письмових видів контролю, то наприклад, я буду використовувати спеціальну платформу, на якій я можу виставити підібраний матеріал до контрольної роботи і провести у визначений час».

За словами Тетяни Стегури, тести з англійської мови для учнів 5 школи розпочнуться наступного тижня і триватиме тестування протягом двох тижнів.

Залишити відповідь