Закарпатець став абсолютним чемпіоном світу

Спорт
Закарпатець став абсолютним чемпіоном світу (відео)

Закарпатський юнак став абсолютним чемпіоном світу з кіокушинкай карате серед молоді. Знайомі та друзі влаштували теплу зустріч у рідному селищі для переможця. Гордістю селища Чинадієво, абсолютним чемпіоном світу з кіокушинкай карате, став молодий хлопець Юрій Русин. Юний спортсмен займається цим видом спорту ще з дитинства.

Перемога на чемпіонаті світу для нього хоч і неочікувано, але більш ніж заслужено. Чемпіон більше всього вдячний за свої досягнення батькові і по сумІсництву тренеру,бо саме він допоміг йому вийти на 1 місце світового п’єдесталу. Хлопець переповнений емоціями,запевняє,що рухатиметься далі в цьому напрямку і передаватиме вміння тим,кого тренує.

Односільчани та друзі дуже пишаються ним,впевнені,що це не остання нагорода на його шляху.Для батька ж переможця будь яка подія сина – важлива подія,не залежно від нагороди,бо ж це й шлях вони пройшли разом,як батько і син,як спортсмен і тренер. Василь Бангрович розповідає: гордий тим,що чемпіон є його односельчанином та другом, з яким вони разом займаються спортом. Юрію Русину – чемпіону світу, в Чинадієві влаштували урочисту зустріч, передали також вітання та цінний подарунок від народного депутата України Василя Петьовки , який, нагадаємо , є одним із співзасновником партії «Рідне Закарпаття» .

Залишити відповідь