Закарпатців закликають голосувати за будівництво Казкового містечка хобітів у Рахові

Суспільство

Автор проекту Андрій Боєчко закликає місцевих мешканців голосувати за місце, де і розміститься містечко Гобітхіл. Далі його звернення на сторінці Гобітхілу в оригіналі:

Друзі з Закарпаття і Прикарпаття, потрібна ваша порада і рекомендація! Друге містечко гобітів я побудую в Косівському або Рахівському районах. Маю цілковиту підтримку мера Косова і голови одного з ОТГ Закарпаття! Тепер залишилося вибрати де саме робити проект! І Косів, і Рахів – це перлини Карпат! Там живуть надзвичайно добрі і працьовиті люди! І я дуже хочу, щоб туди приїжджали туристи з усього світу. Від вашої реакціі і підтримки залежить мій вибір.

Місто буде кращим і більшим, ніж в Верховині, де, на жаль, через спротив деяких місцевих ділків, я не зможу реалізувати і половину з запланованого. Більше того, цей спротив щодня посилюється, а районному керівництву байдуже. Ми добудуємо Гобітхіл, він стане окрасою Верховини, але зовсім не тим містом, яке я мріяв побудувати.

Пишіть коментарі під цим дописом і оберіть самі де мені будувати новий Гобітвіль! Так, назва буде інша. Гобітвіль Косів чи Гобітвіль Рахів? І то вже точно буде знакове місто на карті України. Ми попередньо узгодимо з районними та міськими радами абсолютно всі деталі та нюанси. Через тиждень прийму рішення. Воно залежить виключно від підтримки мешканців названих мною міст. Дякую! Фото не моє, але герб для нас вже виготовляється одним знайомим майстром! — йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь