За підозрюваного в розтраті бюджетних коштів головного “господарника” Ужгорода Бабидорича внесено заставу в 3 млн грн

Головна

Йдеться про збільшену вчора судом заставу директору Департаменту міського господарства Ужгородської міськради Володимиру Бабидоричу.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 9 червня слідчий суддя Ужгородського міськрайсуду Олег Придачук за клопотанням правоохоронців змінив запобіжний захід директору Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Володимиру Бабидоричу, який підозрюється в розтраті ще понад 602 тис грн виділених на ремонт площі Поштової у м. Ужгороді.

Як повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор, сьогодні за підозрюваного В.Бабидорича внесено суму застави в 3 млн грн, визначеної вчора судом, і він знову на волі. За наявною інформацією, ці кошти, як і попередні 1,5 млн грн, “передали” люди з оточення міського голови Б.Андріїва.

Як повідомлялось раніше, 7 травня, суд в першій справі щодо розтрати коштів при ремонті площі Поштоврї на суму 470 тис грн, взяв посадовця під варту і визначив альтернативну заставу в майже 1,5 млн грн, яку було внесено буквально протягом декількох годин.

Опісля Ужгородська місцева прокуратура направила до суду клопотання про обрання нового запобіжного заходу в іншій справі – щодо розтрати майже 1 млн грн при реконструкції площі Кірпи перед залізничим вокзалом. Підозру В.Бабидоричу було вручено ще в березні, який певний час уникав її на “лікарняному”.

“Однак, того ж дня дану справу раптово витребувала обласна прокуратура “за вказівкою” прокурора області Володимира Гаврилюка і фактично вчинила дії, які ж самі правоохоронці кваліфікують як “штучне зливання справи”. А саме об’єднала дану справу із справою по Поштовій. Це не тільки ускладнює подальше досудове розслідування даної справи, а й унеможливило обрання нового запобіжного заходу, який міг би сягнути до 5 млн грн, з огляду на суми вже обраних застав В.Бабидоричу по іншим схожим справам по Поштовій 1,5 та 3 млн грн.” – зазначає правозахисник.

Залишити відповідь