За кого голосує Ужгород у Facebook

Політика

Минулих вихідних у групі “Ужгород” в соціальній мережі Facebook проводили опитування серед ужгородців із питанням “За яку партію проголосуєте в міськраду Ужгорода?”.

Результат виявивсь цікавим – найбільше голосів отримав варіант, який не є політичною партією. Велика кількість користувачів обрала варіант “За воїнів АТО”. В коментарях пропонували певні політичні сили, представники яких є ветеранами, але без жодної конкретики щодо команди. Тож питання залишається відкритим.

Серед реальних партій, з великим відривом, лідирує президентська “Слуга народу”. Цим нікого не здивуєш, як і другим місцем “Європейської солідарності”. Наступні сходинки є дещо несподіваними. 3-4 місце, майже з однаковим результатом, поділили “Команда Андрія Балоги” та “Голос” Павла Чучки. Відчуваємо, що за ці місця боротьба буде запеклою. П’ятий результат у варіанту “проти всіх”.

Цікавим є те, що “Батьківщина”, “ОПЗЖ”, “Рідне Закарпаття” та інші навіть не увійшли до п’ятірки. Відтак, вони можуть не подолати п’ятивідсотковий бар’єр. Можливо Ужгородську міську раду чекає повне перезавантаження. Тепер залишається чекати на офіційні дослідження справжніх соціологів.

Слідкуйте за нашою сторінкою, ми опублікуємо їх першими.

Залишити відповідь