Юні кінологи разом зі своїми вихованцями змагалися в Мукачеві

Суспільство

До заходу долучилося 10 вихованців Мукачівської кінологічної школи.

Сувора Еліс, грайлива Лілі та енергійна Майло – кожен із цих собак разом зі своїми господарями боролися за першість на змаганні у Мукачеві. Собаки разом з юними кінологами долали смугу перешкод: загорожу, паркан, бар’єр, міст, драбину та ін. Далі учасники демонстрували комплекс вправ загальної підготовки.

Участь у змаганні взяло десятеро собак разом зі своїми тренерами. Породи та рівень підготовки чотирилапих різний. Відповідно, й вимоги до кожного не однакові.

Найкраще свої вміння сьогодні демонструють німецькі вівчарки – неодноразові призерки чисельних змагань та Чемпіонатів області й України. Неаби які вміння демонструють й інші породи собак. Зокрема, своїми здібностями публіку вражає маленький спортсмен – джек рассел тер’єр.

Школа юних кінологів у Мукачеві працює вже 4 роки – розповідає інструктор з дресирування Олена Малікова. Кінолог каже, тут діти мають спеціально обладнане місце та інструментарій, аби виховати у своїх собак певні якості та навички. Зараз клуб нараховує понад 30 учасників, заняттядіти відвідують безкоштовно. У школі юних кінологів навчають не тільки любові до тварин, чи методів їх дресирування, а в першу чергу виховують юну особистість.

У підсумку змагань жоден із учасників не залишився без подарунку. Юні кінологи отримали кубки та медалі а чотирилапі учасники сувеніри та смаколики. Переможці змагань вже найближчим часом відправляться на семінар з дресирування собак, який відбудеться у місті Шацьк.

Залишити відповідь