Вже цього року більше ніж 400 юних спортсменів зможуть тренуватися в кращих умовах

Спорт

Боротьба та протидія коронавірусній інфекції на початку року пригальмувала реалізацію ряду програм регіонального рівня, які направлені на розвиток молоді і спорту в Закарпатті.

Область поступово виходить з карантинних заходів і актуалізація інсуючих програм, а також генерація нових проєктів стають одними з пріоритетних завдань регіональної влади у 2020 році на всіх рівнях.За кошти державного та місцевих бюджетів будуть побудовані нові спортивні споруди та завершено будівництво і реконструкція вже існуючих.

Про це повідомляє заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк у фейсбук.

Одним з таких амбітних і надзвичайно важливих проєктів є створення належних умов для фізичного розвитку і виховання дітей шляхом реконструкції будівлі колишнього вокзалу «Турист» в Ужгороді  на базі стадіону «Спартак» під повноцінний багатофункціональний комплекс, який матиме спальні приміщення, їдальню, тренажерні зали, реабілітаційний центр, гуртожиток, підсобні приміщення, навчальні класи, музей видатних футболістів краю та інше.

Проєкт реалізовується за кошти обласного бюджету та перебуває під особистим контролем голови Закарпатської ОДА. Комплекс буде введено в експлуатацію вже цього року, що дасть змогу створити умови Європейського рівня для тренувань більш ніж 400 юних спорсменів з різних районів області та вивести їх у спорт вищих досягнень.

Залишити відповідь