Виноградівська команда “Слуга Народу” на місцеві вибори створена

Суспільство

Слуги народу презентували виноградівську команду на місцеві вибори

Символічно презентація відбулася просто неба, дотримуючись всіх епідеміологічних норм, на території відпочинкового комплексу на межі Виноградівського та Берегівського районів.

Команду представляли одразу троє народних депутатів: Ігор Кривошеєв, Михайло Лаба та Анатолій Костюх.

Отож, карти відкрито.

Перемагати на виборах голови Виноградівської ОТГ та обласного депутата твердо націлений досвідчений держслужбовець, громадський діяч , меценат і бізнесмен Іван Бушко. З озвучених ним месиджів випливає, що долати застійливі явища у місті під Чорною горою він буде шляхом продовження прогресивних добрих справ, розпочатих у Виноградові й районі ще 10 років тому. А вивіз сміття, від якого задихаються довколишні села, негайно відновлять майже одразу після виборів.

Про власне бачення своєї ролі в розвитку краю на презентації також розповіли претенденти на мандат депутата Закарпатської облради від Виноградівщини: Наталія Костелеба-Веремчук, Володимир Драгун і Валентина Гримут, а від Берегівщини – Іван Маргітич і Роланд Цебер.На презентаційному заході було чимало преси. А завершився він традиційною фотосесією, розмовами, знайомствами та обговоренням стратегічного розвитку Виноградівської та Берегівської ОТГ.

Залишити відповідь