Вибори мера Ужгорода без Ратушняка – зовсім не вибори.

Політика

Вже доволі тривалий час виборчу кампанію на мера Ужгорода проводять 6-7 потенційних кандидатів і серед них не було Сергія Ратушняка. При цьому, екс-мер Ужгорода балотувався на минулих виборах в мери і у першому турі обігнав тих, кого вважали “закономірними” фіналістами, обійшовши навіть висуванця влади Михайла Качура, якого активно підтримував тодішній голова ОДА Геннадій Москаль.

У фіналі ж Сергій Ратушняк з тріском програв чинному меру Богдану Андріїву. 

Цього разу фаворитами перегонів за крісло мера Ужгорода вважають висуванця від провладної партії “Слуга Народу” Віктора Щадея та чинного мера Богдана Андріїва. Однак зараз Андріїв став лідером антипатій і проти нього виступають навіть ті, хто його підтримував на минулих виборах.

Сергій Ратушняк має шанс знову пройти щонайменше до другого кола, а вже у фіналі багато залежатиме від того, хто буде його суперником. І як не парадоксально, більше шансів у екс-мера, якщо його суперником у фіналі знову стане Богдан Андріїв. Тепер уже Андріїву буде значно важче перемогти Ратушняка хоча б через те, що голова ОДА Олексій Петров вирішив радикально боротися зі схемами по скупці голосів. 

Напевно, про такі шанси здогадався і сам Сергій Ратушняк, який сьогодні на своїй сторінці у Фейсбук написав: “Ідемо на вибори – на посаду Ужгородського міського Голови. Самовисуванцем”.

Поява Ратушняка серед кандидатів у мери зробить цю кампанію значно цікавішою. Принаймні сумувати не доведеться. 

Залишити відповідь