“Всі ми трішки діти”

Освіта, Суспільство

Захід “Всі ми трішки діти” відбувся нині в Ужгороді. Організували його волонтери благодійного фонду “Серце до серця”. За словами представниці фонду Марії Рущак, цією подією завершили цьогорічний збір грошей для потреб малечі.

Розпочався відбувся у парку “Малий Галагов”. Для дітей влаштували майстер-класи. Крістіна Жолтані проводить майстер-клас із кераміки. Розповідає дітям, як працювати із глиною. Розповіла, що також працюють тільки з глиною, бо з пластиліном діти можуть і вдома працювати.

Учасник майстер-класу Валентин Месар розповів, що робитиме кота: “Я дізнався, що з глиною треба працювати мокрими руками, бо інакше вона засохне”.

Під час заходу присутні могли придбати календар із українськими співаками, акторами та телеведучими. Його ціна – 500 гривень, розповіла представниця фонду “Серце до серця” Марія Рущак. Зібрані гроші використають для закупівлі медобладнання.

“Ми вже другий рік поспіль співпрацюємо з дитячою кардіологією, — розповіла Марія Рущак, — а саме з Закарпатською обласною дитячою лікарнею в Мукачеві, з Ужгородською лікарнею, а також Хустською, якій ми допомогли минулого року і закупили обладнання на 509 тисяч. Сьогодні у нас фінал акції. Він розтягнувся аж до осені, бо карантин нам не посприяв у цьому. Із травня ми продовжили аж до кінця вересня акцію”.

Залишити відповідь