Віктор Щадей — кандидат у мери Ужгорода від “Слуга народу”

Політика

Віктор Щадей — кандидат у мери Ужгорода від “Слуга народу”: його представили на з’їзді партії

Він додав, що сновна загроза ужгородських виборів – це підкуп, який за 20 років ніхто так і не зміг зупинити. Тепер кандидат сподівається, що вибори пройдуть чесно.

Потрібно буде вирішити питання залучення коштів для оновлення водоканалу, обладнання для медицини, повноцінної роботи аеропорту, розширення міжнародного переходу з Словаччиною, запуску потягу “Ужгород-Кошице, – додоє майбуній мер.

Кандидат на посаду міського голови Ужгорода Віктор Щадей балотуватиметься від партії “Слуга народу”. Його представили у Києві на партійному з’їзді, де затвердили усіх кандидатів у мери обласних центрів України на місцевих виборах.

Віктор Щадей — чинний депутат міськради від фракції “Батьківщина”. У минулому він працював журналістом.

У 2005 р. став наймолодшим депутатом Закарпатської обласної ради (від мажоритарного округу №4). Входив до комісії з питань екології. Під час Помаранчевої революції був регіональним координатором громадянської кампанії “Пора!” на Закарпатті. Під час Революції Гідності став координатором “Закарпатського намету” на Майдані.

Впродовж лютого-листопада 2014 року обіймав посаду виконувача обов’язків міського голови Ужгорода.

На парламентських виборах 2014 р. Віктор Щадей балотувався самовисуванцем від Ужгородського округу. Програв на 4,6 % представнику партії “Блок Петра Порошнка” Роберту Горвату.

На Віктора Щадея декілька разів вчиняли напади, а також пошкоджували майно, зокрема востаннє — облили фарбою автомобіль.

Залишити відповідь