В УжНУ створили освітні центри “Крим-Україна” та “Донбас-Україна”

Суспільство

Рішення було ухвалено на засіданні Вченої ради УжНУ у четвер, 4 червня.

Освітній центр “Донбас-Україна” займатиметься прийомом документів та організацією вступу до університету за особливими умовами для осіб, які проживають  у населених пунктах, що знаходиться на території проведення антитерористичної операції (на період її проведення), території здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (на період їх здійснення), території населених пунктів на лінії зіткнення.

Освітній центр “Крим-Україна” займатиметься тими вступниками,які після 20 лютого 2014 року завершили здобуття базової або повної загальної середньої освіти в навчальному закладі на тимчасово окупованій території України, особами, які проживають на тимчасово окупованій території і отримали свідоцтво про здобуття базової або повної загальної середньої освіти в інших адміністративно-територіальних одиницях України за екстернатною або дистанційною формою навчання.

Центри працюватимуть з 09 червня до 23 жовтня, з 10:00 до 16:00 (субота, неділя – вихідні), за адресою: м. Ужгород, вул. Університетська, 14, ауд. 228

Залишити відповідь