В Ужгороді відновлюють вуличне освітлення

Суспільство

Комунальники міста повідомили про робочі плани.

Сьогодні, 10 червня, в Ужгороді відновлюють лінії вуличного освітлення на вулицях Василя Комендаря, Іллі Мондока, Капушанській.

Зелені зони косять на вулицях Собранецькій, Митній, Василя Верещагіна, Антоніна Дворжака, Андрія Палая, Полтавській, Тараса Шевченка, Дмитра Вакарова, Августина Волошина, Другетів, Тиводара Легоцького, Небесної Сотні, Капушанській, на площах Поштовій, Олександра Пушкіна, Корятовича. Сухі гілки дерев обрізають на площі Дружби Народів та перехресті вулиць Закарпатської-Митної.

Працівники обслуговуючих підприємств прибирають закріплені за ними території, ліквідовують стихійні сміттєзвалища на вулицях Олексія Маресьєва, Василя Докучаєва, Іллі Бродлаковича, Кошицькій, Сріблястій, Шумній, Августина Волошина.

Поточний ремонт роблять на вулицях Олександра Фединця, Августина Волошина, Івана Ольбрахта, Михайла Грушевського, Юрія Гойди. Продовжується капітальний ремонт скверу на площі Шандора Петефі та вулиці Капушанській. Внутрішньоквартальні території ремонтують за адресами: вулиця Володимирська, 65, Бориса Тлехаса, 93, 95. Мережу водопроводу та каналізацію відновлюють в багатоквартирному житловому будинку на вулиці Собранецькій, 124.

Залишити відповідь