В Ужгороді на перехресті Митної та Собранецької п‘яний митник здійснив ДТП

Суспільство

В Ужгороді на перехресті Митної та Собранецької п‘яний митник здійснив ДТП із потерпілими.

Про це пише Віталій Глагола.

Віталій Глагола (official)В Ужгороді на перехресті Митної та Собранецької п‘яний митник здійснив ДТП із потерпілими.

Відомо, що за кермом перебував митний інспектор митного посту «Тиса» Сергій Гаврилець. Автотроща сталась вчола близько 22:00. Чоловік повертав на білій Toyota із вулиці Собранецької на Митну і не пропустив жінку, яка рухалась із сторони ТЦ «Дастор» прямо. Коли приїхала поліція і почала оформлення ДТП й попросили продути в Драгер для визначення наскільки п’яний чоловік – він відмовився та заявив, що йому погано та попросив викликати швидку. Вже потім без свідків здав аналіз крові в обласному наркологічному диспансері. Результи досі не оприлюднили.

У пасажирки іншого авто – травми середнього ступеню важкості та перелом лівої руки. І інша учасниця ДТП, і очевидці переконують. Чоловік був у стані алкогольного сп’яніння.

«Він вийшов із самого початку п‘яний і сказав мені, що не помітив, бо говорив по телефону. А коли поліція приїхала – сказав, що йому погано і його забрала швидка. У мене зламана ліва рука і кілька незначних травм», – розповіда мені телефоном постраждала водійка авто в яке врізався митник.

Наразі справу від поліції забрали в ДБР для подальшого розслідування

Залишити відповідь