В оптовій торгівлі на Львівщині панує “своя монополія” – закарпатським фермерам шлях закритий

Суспільство

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров заявив, що в оптовій торгівлі сількогосподарською продукцією у Львівській області панує “своя монополія”. Відтак, закарпатцям дуже важко працювати на Львівщині.

Про це Олексій Петров зазначив в інтерв’ю Укрінформу. 

– Іще одне питання щодо економічної ситуації у регіоні в зв’язку з епідемією, про фермерів. Що ви робите для того, аби дати людям заробити, щоб вони не знищували городину, як у Херсоні, до прикладу?

– Ми, до речі, одна із областей, яка має ранній вегетативний сезон — це так називається. Саме ми виходили з пропозицією до уряду щодо пом’якшення карантинних умов з точки зору відкриття ринків. І наші пропозиції щодо відкриття — а це 52 ринки — всі були враховані урядом.

Другий момент — наш департамент АПК зараз працює, аби визнати обласні ринки оптовими. Це така паперова бюрократія, яку я особисто не сприймаю, але поставив усім завдання, щоб максимальна кількість ринків в області отримала статус оптових.

– Уточню: ви кажете, що на Закарпатті незабаром стане більше оптових ринків?

– Так. І ще в цьому питанні ми зараз проводимо перемовини з Львівською областю, якщо ви знаєте, там дуже важко потрапити на оптову торгівлю закарпатцям, бо є своя монополія. Зараз ми просили сусідів, аби цей шлях для закарпатських фермерів відкрили.

Ну й останнє в цьому напрямку — це розвиток інфраструктури. Працюємо над тим, щоб до цих фермерів у їхні села було зручно доїхати і забрати у них продукцію.

Залишити відповідь