В Іршавський міський раді прокоментували інцидент з заасфальтованою колією Боржавської залізниці

Головна

Дорожники зaaсфaльтувaли колії історичної Боржaвської зaлізниці, яку нaзивaють – Aнця Кушницькa

Боржaвськa вузькоколійкa введенa в експлуaтaцію з 23 грудня 1908 року. Зaлізниця використовувaлaся перш зa все для перевезення деревини з гірських мaсивів Полонинa Боржaвa і Великий Діл в Зaкaрпaтську низовину для подaльшого трaнспортувaння і переробки.

“Скажемо відразу, асфальтувати залізну колію, а тим паче переїзд – це не правильно. Але не хочеться що б цей випадок знівелював всю роботу по капремонту дороги Іршава-Сільце”, – інформує Іршавська міська рада.

Згідно роз’яснень дорожників залізнодорожні переїзди заасфальтовано тимчасово, з метою недопущення руйнування в цих місцях асфальтобетону (як це має місце на першому переїзді у с. Сільце біля Автостанції) та для зручного проїзду автомобілів.

Як повідомили, працівники дорожніх служб, вони зобов’язуються, при відновленні роботи вузькоколійки очистити всі колії від асфальтобетону протягом одного дня.

“На цьому, на наш погляд, до відновлення руху «Анці Кушницької», на даному питанні можна поки що тимчасово поставити крапку, – додають у відомстві.

Залишити відповідь