Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня отримала сучасне медичне обладнання

Суспільство

Сучасне медичне обладнання отримала Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня завдяки проєкту “Спільна ініціатива з покращення якості життя дітей з онкологічними захворюваннями на Закарпатті, у Кошицькому та Пряшівському регіонах” за програмою транскордонного співробітництва Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014-2020 рр.
Ужгородська дитяча лікарня – один із п’яти закарпатських медичних закладів-учасників цієї грантової програми. Сьогодні закладу передали три нові апарати. Зокрема, устаткування для раннього виявлення онкологічних захворювань у дітей – біохімічний аналізатор (автомат) вартістю майже 20 тисяч євро. Це потужний апарат з автономною системою стабілізації електрики, ноутбуком, керування проводиться через комп’ютерну мережу.
За словами директора КНП «Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня» Ігоря Рошка, такого обладнання у медзакладі ще не було, воно дає можливість здійснювати обстеження на значно вищому рівні, а також заощаджувати на вартості реактивів.
Крім біохімічного аналізатора, лікарня отримала ще й новий веновізор (вартістю 6,5 тис. євро) для полегшення внутрішньовенного введення – пристрій дозволяє візуалізувати вени на екрані, якщо вони погано простежуються зовні.
Третій новий апарат, який отримав медзаклад, – ларингоскоп із функцією відеовізуалізації (вартістю 4 тис. євро). Пристрій використовують для інтубації трахеї дітей у важких станах (під час підключення до апарату штучної вентиляції легенів), – повідомили в пресслужбі Ужгородської міської ради 

Залишити відповідь