Ужгородська центральна міська клінічна лікарня долучилася до прийому хворих на коронавірус

Суспільство

Облаштували для цього терапевтичне відділення з окремим входом. З 15 березня сюди шпиталізовували пацієнтів з підозрою на Ковід -19 до з’ясування діагнозу, а потім переводили їх до лікарень І хвилі, де були місця. Проте з минулого четверга за браком місць у інших закладах, хворих на коронавірус приймає і міська лікарня. Терапевтичне відділення Ужгородської міської лікарні з окремим входом облаштували для прийому хворих на коронавірус.

Щоправда, тут окремих боксів не має, тому пацієнтів з підозрою на коронавірусдоводиться шпиталізовати у окремі палати. Всього їх у відділенні – 14, розраховані на максимуму 45 ліжкомісць. Передбачена тут і чиста зона для медперсоналу. Дістатися на третій поверх можна лише ліфтом. Ужгородська міська лікарня –опорний, ургентний медзаклад, має лише один корпус.

Для ізоляції пацієнтів з підозрою на Ковід -19 до встановлення діагнозу їх шпиталізовують у терапевтичне відділення. Проте з минулого четверга за браком місць у закладах І хвилі хворих на коронавірус приймає і міська лікарня.

Лікар, медсестра, 2 санітарки, а також спецбригада з анастезіологом і реаніматологом – у такому складі подобово медпрацівники лікарні обслуговують хворих на коронавірус . Головний лікар каже, зараз забезпечені всім необхідним у середньому на 10 днів.

Залишити відповідь