Удар стихії – як Закарпаття оговтується після чималих опадів

Суспільство

Наскільки небезпечною може бути невеличка водойма нещодавно переконалися жителі села Приборжавське, що на Іршавщині.

Там, внаслідок 5 хвилинних опадів мало не знесло половину вулиці Монастирської. Складно повірити, але саме цей потічок Мочарний зніс 4 мости та затопив більше 40 дворогосподарств. Кадри залиті в мережу просто вражають. Відвідавши вулицю за кілька днів все ще бачимо наслідки.

Подекуди видно частини асфальту,який шматками несла вода Біля одного з обійсть бачимо залишки залізної переправи.

Пані Надія з жахом згадує як поверталася додому того дня. Вулицею неможливо було йти, довелося обходити. Те, що застала на обійсті, каже, не забуде ніколи.А

би накоїти такого лиха, стихії знадобилося кілька хвилин, згадує пан Михайло. Постраждалі кажуть, що в дворі вода була до коліна. Підвальні приміщення, комори, прибудови для утримання худоби – все це було у воді. Нанесений намул вичищали кілька днів.

Наразі люди потрохи відходять від стихії, але страх мине ще не скоро. Адже невідомо якою буде погода надалі. Тим паче, що Мочарний свій крутий норов показує не вперше. Тепер у селі створена комісія, яка фіксує обсяг нанесених збитків. А вони чималі.Далі всю інформацію відправлять на розгляд керівництва району та області, де й вирішуватимуть питання компенсацій та реконструкцій.

Залишити відповідь