У Тересві електрики проводять ремонтні роботи

Суспільство

Як повідомив начальник Тячівського РЕМ ПАТ «Закарпаттяобленерго» Ігор Іванчишин, цьогоріч у Тересві проводять ремонти ліній електропостачання.У 2019 році була пошкоджена  підземна високовольтна кабельна лінія, яка проходить від трансформаторної підстанції ДНЗ «Веселка» до підстанції біля залізниці і перетинає приватні городи і магазин.

«При пошуку місця пошкодження ми визначили, що воно знаходиться орієнтовно під магазином. Відновлювати цю кабельну лінію немає можливості, тож ми прийняли рішення і подали пропозицію, щоби повністю її замінити і прокласти вже по дорозі, в обхід приватних земельних ділянок, щоб надалі в разі пошкодження можна було її безперешкодно ремонтувати, – каже Ігор Іванчишин. – На цей рік нам ці роботи погодили, що дало можливість замінити кабельну лінію на більш потужну».

Це є резервна лінія для живлення центру смт Тересва. До цього часу все електропостачання центру було на одній лінії, при пошкодженні якої весь центр залишався без світла. Наразі роботи завершені, на лінію подана напруга.

Окрім того, у Тересві на цей рік заплановано прокласти нову кабельну лінію з закритої трансформаторної підстанції на території ДОКу до підстанції біля двоповерхових будинків.

«Зараз ця лінія має одностороннє живлення. Щоб зробити резервування і мати можливість її заживлювати з двох сторін, ми запланували прокласти новий кабель довжиною 600 метрів – з метою перерозподілу навантаження», – зауважує начальник Тячівського РЕМ.

На даний час підрядна організація прокладає трасу для кабелю. Лінію планують ввести в експлуатацію протягом місяця. 

Залишити відповідь