У прикордонній смузі на Закарпатті затримали двох чоловіків, що під час перевірочних заходів чинили опір прикордонникам

Суспільство

Під час несення служби наряд від відділу «Великий Березний» виявив двох чоловіків, що перебували у прикордонній смузі за лінією інженерних прикордонних споруд.

Відповідно до вимог законодавства, прикордонники звернулися до невідомих з вимогою надати документи, що посвідчують особу. Один з чоловіків пред’явив посвідчення водія, інший не мав при собі жодних документів. Під час здійснення перевірочних заходів обидва не реагували на вимоги військовослужбовців та чинили опір законним діям наряду.

Відтак, обох чоловіків затримали та у примусовому порядку доставили у відділення інспекторів прикордонної служби «Великий Березний» для встановлення обставин порушення і притягнення до адміністративної відповідальності, передбаченої статтями 202 КУпАП «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду-виїзду» та 185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника державної прикордонної служби». Матеріали справи за статтею 185-10 сьогодні буде передано в суд, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Чопського прикордонного загону.

Відео з місця подій оприлюднив один із затримних. За словами адвоката чоловіків, після складання адмінпротоколів обох затриманих одразу було звільнено з ВСП “Великий Березний”. Із діями прикордонників вони не погоджуються і оскаржуватимуть адмінпротоколи у суді.

Залишити відповідь