У Мукачеві зливають дві дитячі мистецькі школи

Суспільство

Мукачівські депутати на сьогоднішній позачерговій сесії прийняли рішення щодо реорганізації шляхом злиття двох мистецьких шкіл.

За відповідне рішення проголосували 29 присутніх на засіданні депутатів та 1 – утримався.

Як зазначено у проекті рішення  “Про реорганізацію Мукачівської дитячої школи мистецтв № 1 ім. С. Ф. Мартона та Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2 шляхом злиття”, буде створено один комунальний заклад “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С. Ф. Мартона” Мукачівської міської ради , що розташовуватиметься по вулиці Штефана Августина, будинок 2.

Також даним рішенням створено комісію з реорганізації та затверджено її персональний склад.

Остання, у свою чергу, має здійснити ряд відповідних дій у встановленому законом порядку, а також попередити працівників мистецьких закладів про реорганізацію та забезпечити їх соціально-правові гарантії згідно чинного законодавства. На комісію покладено і забезпечення в ході реорганізації дотримання прав та інтересів осіб, які там навчаються, шляхом об’єднання контингенту учнів.

Водночас, встановлено, що новоутворений комунальний заклад “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С. Ф. Мартона” Мукачівської міської ради буде  правонаступником майнових прав та обов’язків обох шкіл, що підлягпють злиттю.

Залишити відповідь