У Мукачеві навчання продовжать у всіх школах, в Ужгороді це питання ще обговорюють

COVID-19, Освіта

Чи відправляти учнів Закарпаття на двотижневі канікули, а студентів – вчитися дистанційно через ситуацію з СOVID-19 у країні, мають вирішити в навчальних закладах. Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Олег Коцюба.

Керівникам шкіл запропонували відправити учнів на канікули з цього четверга для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Про це після наради з прем’єр-міністром повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

“Обговорені питання і подальші кроки органів виконавчої влади центрального рівня, представників обласних державних адміністрацій. Органами центральної виконавчої влади будуть рекомендовані закладам середньої освіти запровадити з 15 жовтня канікули”- сказав заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

За його словами, рішення рекомендаційне. Тобто йти чи не йти на осінні канікули з 15 жовтня, вирішують педагогічні колективи.

Відправити учнів на канікули до 30 жовтня рекомендувало Міносвіти через ситуацію з COVID-19. Також можуть відправити на дистанційне навчання студентів і звільнити гуртожитки з 15 жовтня до 15 листопада. Але очільник Міносвіти Сергій Шкарлет запевнив: примусово виселяти нікого не будуть.

В УжНУ поки готують наказ, повідомив директор інформаційно-видавничого центру Василь Ільницький.

Рішення мають оприлюднити 14 жовтня. Наразі там розглядають можливість навчання студентів з дому.

Залишити відповідь