У Хустській райлікарні через коронавірус закрили терапевтичне відділення

Суспільство

Ситуація замовчується

Хустська центральна районна лікарня імені Остапа Віцинського, яка нещодавно “прогриміла” на всю Україну через жахливі умови в лікарняній пральні, опинилася на межі чергового скандалу – через коронавірус тут закрили терапевтичне відділення.

Як стверджують джерела Закарпаття онлайн у цьому медичному закладі, 13 травня сюди госпіталізували хворого з симптомами вірусної пневмонії. До того пацієнт близько двох тижнів сам лікувався вдома.

Попри проблемний діагноз, хворого, який, як стверджують джерела, є родичем головного лікаря Михайла Пристаї, розмістили не в спеціально розгорнуте на базі пологового “ковідне” відділення, а в терапевтичне. Паралельно в нього було взято аналіз на COVID-19. У неділю стало відомо, що результат ПЛР-тесту – позитивний.

З понеділка терапевтичне відділення Хустської ЦРЛ закрите, а працівники – на самоізоляції. Медики, що контактували з інфікованим коронавірусом пацієнтом, пройшли ПЛР-тестування. За наявною інформацією, COVID-19 інфіковані 3 медичні сестри і 1 молодша медична сестра (санітарка). Під знаком питання наразі лікар, що вела хворого 2 тижні амбулаторно, і інший пацієнт, що лежав разом з ним в одній палаті. Чоловік вказаної лікарки працює в пологовому відділенні ЦРЛ, однак тестування, за попередньою інформацією, не проходив.

На офіційній сторінці Хустської центральної районної лікарні імені Остапа Віцинського, яка раніше системно повідомляла про ситуацію з COVID-19 на Хустщині, вказана інформація відсутня. Не інформують про ситуацію і інші офіційні структури.

Як повідомляє сторінка Хустського центру первинної медико-санітарної допомоги, станом на 21 травня в Хустському районі зареєстровано 6 нових випадків інфікування COVID-19, а загалом хворих з підтвердженим діагнозом в районі 17. Деталізація цієї інформації відсутня.

Натомість коментатори підтверджують факт надзвичайної ситуації з коронавірусом в Хустській ЦРЛ і закриття терапевтиченого відділення. При цьому повідомляється, що причиною проблеми став хворий священник з села Залом.

Залишити відповідь