У Хусті відбулась прем’єра вистави на відкритому небі

Культура

Там пройшла прем’єра вистави «Легенда про Пинтю». Героїко-романтична оповідь про відомого в краї опришка Григора Пинтю, який діяв у Марамороських лісах у кінціХVІІІ ст.Глядачам запропонували не просто спостерігати за п’сою, а стати її учасником. Згідно зі сценарієм, душа дівчини бродить руїнами замку і розповідає легенди пов’язані з фортецею та цими лісами. Невдовзі глядачі-учасники зустрічають батька нещасної.Паралельно розгортається оповідь про графа Естергазі, який хоче видати заміж за нелюба свою доньку Ілону. Дівчина бунтарка, не дивлячись на знатне походження, вільно почуває себе в лісі. Тут її захоплюють в полон опришки. Невдовзі один з опришків її відпускає і тут вжевимальовується любовний трикутник, адже сподобалася красуня й ватажкові повстанців – Пинті.

І не варто забувати про ще одного претендента на руку Ілони – багатого барона. Переповідати всю виставу не будемо, але все закінчиться хеппі-ендом. Публіка виставою залишилась дуже задоволена. Кажуть, що дійство розгорталося настільки динамічно, що навіть не помітили крутого підйому на замкову гору. Як для керівництва театру, так і для акторів – постановки під відкритим небом та й ще на такій великій території – новий досвід.

Проте корисний та незабутній. Додамо, що ініціатором вистави під відкритим небом була Марина Лунченко. Каже, що ідея подібного дійства зародилася давно, проте поштовхом стали запроваджені карантинні обмеження.

Наразі, такі дійства планують проводити на постійній основі, але за попереднім замовленням.

Залишити відповідь