У Берегові знов запрацювали дитсадки. Дехто не підтримав відкриття

Суспільство

Окремі завідуючі ДНЗ вважають, що передчасно.

Сьогодні наповнюваність дошкільних закладів складає 30 відсотків. Хоча методист міського управління освіти та культури Тамара Арефій, яка опікується дитсадками, каже: вже намітилась певна тенденція до зростання кількості дітей.

Працівники дотримуються всіх санінатрно-гігієнічних вимог, малечу приймають виключно в захисних масках, при цьому міряють температуру, батьків на територію ДНЗ не допускають.

На жаль, жоден працівник дитсадків, а їх у Берегові 13 (один перебуває на ремонті), не пройшов тестування на ПРЛ – бракує коштів,- ділиться з Голосом Карпат одна із завідуючих, яка просила не називати її прізвища.- Вважаємо відкриття дошкільних закладів дещо передчасним. Бо, скажімо, із 60 вихованців у хорошу погоду до нас приводять 20, а в негоду – 6-7. Крім цього з 20 батьків офіційно трудяться зараз із-за епідемії теж 6-7, які у змозі заплатити за утримання дитини. Нам здається, що з цим кроком трохи поспішили. ДНЗ відкрили лише в Берегові та Мукачеві, в інших містах краю вони все ще на карантині.”

Залишити відповідь