Свалявські підприємці придбали для райлікарні дорогвартісне обладнання

Головна, Суспільство

Представники команди “Слуга народу” передали апарат ШВЛ у Свалявську районну центральну лікарню. За словами лікарів цього медзакладу, підприємці Юрій Грига, Володимир Суботовський, Андрій Гуледза, Олександр Салій допомагають потрібним та необхідним обладнанням вже не вперше.

Наразі в лікарні можуть використовувати 3 апарати штучної вентиляції легень, але вони вже доволі старі. Тож четвертий апарат, який передали підприємці, дуже вчасний у цій складній ситуації для порятунку життя пацієнтів. Вартість нового апарату – 450 тисяч гривень.

Мені дуже приємно, що в нашій команді є свідомі та ініціативні підприємці, які за власні кошти придбали дорогоцінне обладнання, яке тепер служитиме людям не один рік. Зараз такий вчинок ще важливіший, ніж на початку пандемії, бо, схоже, коронавірус набуває агресивнішої форми й ускладнень від хвороби останнім часом побільшало», – наголосив представник команди «Слуги народу» на Закарпатті Едгар Токар.

За словами директора ТОВ “Крок-Вуд” Юрія Григи, вони з друзями вирішили, що у непрості для країни часи, розумно об’єднати свої зусилля для того, щоб вберегти якомога більше життів людей, які хворітимуть на COVID-19.  Ще в березні благодійники замовили обладнання і лише в кінці червня його доставили на Закарпаття.

Ми – соціально відповідальний бізнес, займаємо активну громадську позицію, тому порадились і вирішили придбати апарат штучної вентиляції легень. Це наш маленький внесок у добробут Свалявщини», – підтримує свого колегу директор ТОВ “Аква-Поляна” Володимир Суботовський.

За останніми даними у райлікарні хворі на коронавірусну інфекцію 12 медпрацівників, 48 пацієнтів лікуються в медзакладі з пневмонією. Сама лікарня лише на 50% забезпечена апаратами ШВЛ та оксигенаторами кисню. А статистика із новими випадками інфікування, на жаль, не втішна.

Голова Свалявської РДА Роман Тарабій зазначає, що новий апарат штучної вентиляції легень – експертного класу, тому як тільки його введуть в дію, шанси одужати у важких хворих на Covid-19, значно зростуть.

«Я щиро дякую нашим меценатам за допомогу і тішуся, що у нас в районі є свідомі підприємці, які готові допомагати та цікавляться потребами району. По секрету скажу – що це не остання допомога від цієї групи підприємців – вони вже звмовили газовий аналізатор крові вартістю у кілька сотень тисяч гривень», – резюмував очільник району.

Залишити відповідь