Сміттєвий скандал трапився на Закарпатті

Суспільство

Жителі прикордонного села Тисаашвань Ужгородського району бояться екологічної катастрофи. Вже пів року на територію Чопу таємно завозять тонни сміття з найбільшого району Закарпаття.

Всього за декілька місяців сміттєзвалище у прикордонному селі Тисаашвань стало утричі більшим. Уже пів року відходи в Чоп завозять з найбільшого району Закарпаття. Про таємний вивіз сміття на полігон випадково дізналися місцеві активісти. І розпочали власне розслідування.

Підприємство, яке обслуговує полігон уклало договір з тячівською фірмою ще улітку минулого року. Місцеві мешканці запевняють, місто на порозі екологічної катастрофи.

Депутати Чопської міської ради створили тимчасову контрольну комісію. Сміттєві контейнери на деякий час і дійсно зникли з полігону. Однак,як виявилось згодом — несанкціонований вивіз з Тячева продовжили за новою схемою.

Чопський міський голова заперечує про таємний вивіз сміття на полігон. Мовляв проблема вигадана самими депутатами.

На засіданні сесії Чопської міської ради винесли питання про звільнення директора підприємства “Чистий Чоп” та заступника міського голови з  комунальних питань. До прийняття рішення не вистачило 2 голосів. Проти був міський голова, заступник і його фракція. Тим часом розслідування розпочали правоохоронці.

Залишити відповідь