Смертельні дороги: з початку року на Закарпатті кількість загиблих у ДТП зросла на 60%

Суспільство

11, 12 і 17 година – піковий час аварійності на Закарпатті. Найбільша кількість ДТП – а це 37 % – припадає на четвер і п’ятницю. Патрульні кажуть, ДТП трапляються інтенсивніше, а причина традиційно – у невмінні закарпатців дотримуватись швидкісного режиму.

З початку року на Закарпатті трапилось 528 ДТП. Смертність на дорогах, за словами патрульних, збільшилась на 60 відсотків. У зв’язку з початком місячника безпеки руху на дорогах Закарпаття проводиться посилене патрулювання. Йдеться про роботу з приладами TruCam, обстеження автодоріг та проведення інформаційно-превентивних акцій серед громадян.

З 1 червня запрацювала система автоматичної фіксації правил дорожнього руху. Перші камери встановили у Києві та Київській області, але поступово вони з’являться по всій Україні, зокрема і на Закарпатті. На автомагістралях встановлення камер буде відбуватися за рахунок держави, в містах та ОТГ – за рахунок місцевих бюджетів. Місця встановлення камер буде погоджено з Департаментом патрульної поліції.

Залишити відповідь