Що стало предметом піару на Виноградівщині?

Екологія, Суспільство

Сміттєзвалище не впорядковане і слугує джерелом забруднення навколишнього середовища, предметом шантажу населення та засобом піару для політичних партій.

Про це йдеться в дописі користувача мережі Фейсбук Анатолія Сікори.

Нижче текст мовою оригіналу:

Спостерігаю за дискусією, яка розгорнулась у мережах навколо дозволу на вивезення ТПВ до міського звалища з навколишніх сіл, наданий Виноградівською міською радою на черговій сесії.

Одні поводяться, як при кріпосному праві з панського плеча, надаючи селянам милість на краще життя. Інші, як супермени кидаются на допомогу знедоленим. Однак, всі ці рішення як старій бабі кадило.

Проблема сміття залишається проблемою. По суті нічого не робиться для її вирішення. Перспективи побудови сміттєпереробного заводу чи бодай сортувальної станції нема. Не запроваджено роздільного збору сміття. Просвітницька робота серед населення не проводиться. Сміттєзвалище не впорядковане і слугує джерелом забруднення навколишнього середовища, предметом шантажу населення та засобом піару для політичних партій.

Потрібно не говорити, а з чогось починати. Встановити контейнери для збору пластику. Встановити обладнання з сепарації ТПВ, а надалі невеликий піролізний комплекс з їх переробки, які дадуть можливість громаді не витрачати, а заробляти на смітті, – йдеться в повідомленні.

Залишити відповідь