Розкажи мені про тишу

Без категорії, Культура

Виставку “Розкажи мені про тишу” відкриють 5 вересня

«Виставка орієнтована на тих людей, яким не треба свята, а на тих, кому потрібне повітря» – так анонсує захід куратор Тарас Табака.

Сьогодні у Відкритому офісі Закарпатської ОДА відбулася презентація проєкту «Розкажи мені про тишу». Його представили куратор і художник Тарас Табака, заслужений художник України Владислав Габда та фотограф Роберт Довганич, інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

Організатор Тарас Табака сказав, що на виставці будуть представлені картини, створені митцями під час карантину. Що саме зображено – не розповів. Заінтригував, до прикладу, виставку художників у 2008 році назвали «холодним дощем», тоді митці змогли у своїх роботах передбачити наслідки економічної кризи. Це підтверджує факт про надприродне чуття і дар пророкування творчих людей.

Тарас Табака: «В умовах карантину ми переживаємо культурну задуху, тому мета виставки – загартувати суспільство».

У виставці візьмуть участь 20 митців: крім закарпатців, троє художників із Києва та один зі Львова.

Експонуватимуть 50 картин та фоторобіт, поділених за напрямками:

1) реалістичний;

2) експресивне протистояння;

3) медитативне усвідомлення ситуації.

Виставка стартує у суботу, 5 вересня, о 17:00 у мистецькому центрі «ILKO Gallery». Відкриття заходу «Розкажи мені про тишу» відбудеться на свіжому повітрі з дотриманням усіх карантинних норм. Відвідувачі зможуть групами входити в галерею та поспілкуватися з авторами картин і світлин.

Залишити відповідь