Робота аеропорту “Ужгород” може бути розблокована, – Криклій

Головна

Уряд схвалив проєкт угоди про використання частини повітряного простору Словаччини в аеропорту Ужгорода, що дозволить розблокувати його роботу.

Про це повідомив у своєму Telegram міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Уряд схвалив проєкт угоди про використання частини повітряного простору Словаччини в аеропорту Ужгорода. Її підписання нарешті дозволить летовищу повноцінно приймати та відправляти рейси.

“Ми пройшли всі необхідні внутрішньодержавні процедури. Наступний крок – підписання самої угоди. Плануємо це зробити вже в липні”, – написав Криклій.

Нагадаємо, що про угоду у телефонній розмові обговорювали президенти двох країн – Володимир Зеленський та Зузана Чапутова. Ратифікація угоди, дозволить здійснювати польоти за будь якої погоди та у нічний час.

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров та директор Ужгородського аеропорту обговорювали пошук додаткових джерел фінансування, оскільки підприємство комунальне, на балансі Закарпатської облради. 

Аеропорт “Ужгород” з кінця жовтня 2019 року в черговий раз припинив приймати рейси.

У 2019 році працівники аеропорту понад 5 місяців не отримували зарплату, чимало з них написали заяви на звільнення. Тож трудовий колектив оголосив страйк.

Залишити відповідь