«Пошийте мішечок»: у Тур’я-Реметівській ЗОШ взяли участь у Всеукраїнському онлайн-проекті на екотематику

Суспільство

Активні учні з усієї України, у тому числі, й із Перечиншини, взяли участь у пізнавальному онлайн-конкурсі «Мішечок»

Проект стартував із середини березня по 22 травня цього року. Організатором проекту є громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World».

Актуальність онлай-заходу, за словами ініціаторів, полягає у тому, аби зменшити кількість пластику у всьому світі й замінити його більш натуральними виробами.

До слова, за даними ООН, щороку у Світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок. При цьому, щороку до водойм потрапляє 8 мільйонів тонн пластику. Щорічно у світі виготовляють понад 13 мільярдів пластикових пакетів. Наразі про повну або часткову відмову від пластику заявили вже в понад 40 країнах світу.

Основним призом конкурсу був виграш сублімованого пресу для школи.

Представили свої роботи в онлайн-конкурсі й учні із Тур’я-Реметівської ЗОШ під керівництвом учителя-еколога Орисі Данканич, виготовивши оригінальні мішечки із натуральних матеріалів, які є чудовим замінником поліетиленових пакетів під час походів до магазинів. Екомішечки представили учні освітнього закладу: Яна Шулинець, Вікторія Головей, Софія Кречко, Анастасія Малікова, Анастасія Швець, Андрій Тимко.

Фото та відео із хештегами #мішечок SRW #SchoolRecyclingWorld учасники завантажували на сторінках у соцмережі та очікували на необхідну кількість реакцій підписників.

Переможницею останнього тижня індивідуального конкурсу онлайн-екопроекту «Мішечок» було обрано Любу Кіщук з Івано-Франківщини

–Збережемо планету разом. Ми – за чисте довкілля, – відзначила у дописі Люба Кіщук.

–Коли лише вчилася шити на швейній машинці, то починала з торбинок. Поки їх шила, то і екобренд придумала – Gapluk (Гаплик).

Під час карантину долучилася до акції від School Recycling World, – пише Анастасійка Сольвар

–Друзі, я вас чекаю! Мої подарунки для вас, – ділиться роботами Карина Кльосова, якій пошастило виготовити аж 31 еко-мішечок.

 

Залишити відповідь