Понад 300 автівок застрягли у заторі на КПП “Тиса” і “Лужанка”

Суспільство

Про це йдеться у повідомленні Західного регіонального управління Держприкордонслужби України – Західний кордон.

На українсько-угорському кордоні сотні автомобілів застрягли у кілометровому заторі. Причиною черг стала ретельна перевірка документів прикордонниками у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Прикордонники детально перевіряють документи, що дають право на в’їзд до Угорщини. Такі заходи були введені у зв’язку з карантином і виявленням підроблених негативних тестів на коронавірус. У пресслужбі Чопського прикордонного загону кажуть, що найближчим часом проблему заторів вирішити не вдасться. Оскільки попереду вихідні, черга з автомобілів може лише збільшитись.

Водії розповідають, що вночі, за 9 годин, черга зрушилась тільки на 100 метрів. Навколо території, де утворились затори, немає біотуалетів. За кілька діб, водії не мають змоги помитись, поповнити запаси їжі та води. Більшість автомобілів у заторі – це мікроавтобуси, що перевозять заробітчан на роботу до Італії, Португалії, Іспанії. Пункти пропуску “Тиса” і “Лужанка” – це єдині пункти пропуску, через які Угорщина дозволила транзит до Європейських країн.

Біля митниць “Ужгород” та “Малий Березний” черг немає. На пункті пропуску “Дякове” стоять близько 20 автомобілів. У порівнянні з “Тисою” і “Лужанкою” – це дуже мало.

Залишити відповідь