Поліція Закарпаття затримала групу наркодилерів з Мукачева, які торгували наркотиками у різних куточках області

Суспільство

Діяльність зухвалого угруповання наркозбувачів з Мукачева припинили співробітники закарпатської поліції та регіонального управління Служби безпеки України, під процесуальним керівництвом прокуратури області

Наркодилерів затримали у одній з квартир Ужгорода, де вони вчергове реалізували наркотичні засоби

В Ужгороді під час проведення оперативних заходів у рамках розслідування наркозлочину, правоохоронці затримали трьох мукачівців. Поліцейські з’ясували, що чоловіки входять до злочинного угруповання, яке збувало у області наркотики.

Сьогодні їх на гарячому викрили працівники слідчого управління поліції Закарпаття спільно з працівниками Служби безпеки України на Закарпатті. Як встановили слідчі, троє жителів Мукачева – віком від 25 до 28-ми років, – налагодили схеми збуту наркотиків у різних куточках області.

Станом на тепер, за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області, розслідування у справі щодо збуту наркотиків групою осіб, за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України, триває. Відносно наркодилерів вирішується питання про затримання їх у порядку статті 208 КПК України.
«Радикально та однозначно жорстко ми реагуємо та реагуватимемо на прояви наркозлочинності у області.

Сьогодні гідну відсіч отримали чергові авантюристи, які думали, що їх незаконна діяльність минеться для них безслідно. Задля блага краян ми готові на рішучі дії», – зазначив начальник поліції Закарпаття Олександр Шляховський.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Залишити відповідь