Погрожують головному лікару мережі медичних клінік Prevention та вже і політику

Політика

Віктору Петрову погрожують у зв’язку з політичною діяльністю.

Відомий ужгородський лікар Віктор Петров написав заяву у правоохоронні органи через погрози фізичної розправи від політичних опонентів з вимогою не брати участь у місцевих виборах від “Команди Андрія Балоги” в Ужгороді. Про це він написав на власній сторінці у фейсбук.

«Сьогодні написав заяву в правоохоронні органи про вчинення проти мене злочину. Сьогодні вночі мені телефонували і погрожували, вимагали відмовитись від співпраці з Командою Андрія Балоги. Хочу сказати всім своїм «опонентам», що нікого не боюся і не дам себе залякати. Закликаю всіх учасників виборчої кампанії відмовитись від старих методів та зосередитись на змаганні ідей, стратегій і команд. Своїм прихильникам хочу сказати, якщо нас бояться, значить ми сила і все робимо правильно!», – заявив Віктор Петров.

Нагадаємо, Віктор Петров – засновник та головний лікар мережі медичних клінік Prevention. Нещодавно разом із однодумцями він розпочав збір ініціатив ужгородців для вирішення нагальних проблем міста – “Банк Ідей”. В майбутньому вони стануть частиною комплексної Стратегії розвитку Ужгорода.

Залишити відповідь