Подаруй надію

Спорт

Закарпатські мандрівники батько й син Закутні завершили подорож Україною

Закарпатські мандрівники батько й син Закутні завершили подорож Україною. Вони стартували з Мукачево і побували в усіх регіонах країни. Нині повернулися на Закарпаття і готуються їхати далі.

Ідея виникла у 2017 році. Він разом із сином був на велопробігу Нью-Йорк-Чикаго. Коли брали інтерв’ю в студії, його син побачив велетенську карту світу. До цього проїхали пів Європи і майже цілу Україну з горами. І син Андрій натякнув, що хоче об’їхати цілий світ. Батько сказав так, але тільки на авто. З того часу по сьогодні планували поїздку.

Телеканал НТН, який є інформаційним спонсором автопробігу “Подаруй надію”, висвітлював мандри батька та сина батьківщиною і нині став свідком втілення мрії. Закутні уже мають місце для розбудови реабілітаційного центру.

Слід зауважити, що автор і учасник проекту – Андрій Закутній, 16-річний школяр, який має гемофілію В (незгортання крові). Тому для нього це не просто подорож, а здійснити мрію – допомогти дітям та шлях самовираження, який має бути в кожної людини. Додає, що дійсно всі проекти придумовує він, але без батька йому втілити задумане ніколи б не вдалося.

Залишити відповідь