Передвиборча Програма Закарпатської обласної організації ПП «СЛУГА НАРОДУ»

Політика, Суспільство

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

  1. Розвиток логістичного потенціалу області.
  2. Зміцнення економіки, зокрема підтримка стартапів із залученням іноземних інвестицій.
  3. Підтримка та розвиток інфраструктури й туристичного потенціалу гірських регіонів.
  4. Сприяння трансформаційному процесу переходу всіх міст Закарпатської області до  ЕКОПОЛІСУ.
  5. Збереження біологічного різноманіття та природно-заповідного фонду.

Логістика та інфраструктура

Наші завдання: покращення стану та якості доріг, відкриття та повноцінна робота аеропорту в м. Ужгород, оновлення вуличного освітлення в населених пунктах, будівництво амбулаторій, дитячих майданчиків, створення спортивних об’єктів, модернізація зон відпочинку.

Економіка

Основними цілями для нас є підтримка малого та середнього бізнесу, спрощення і прискорення процедур виділення земельних ділянок для інвестиційних проєктів. Підтримка молодіжних стартапів, співпраця з державами-сусідами. Залучення інноваційних методів для спрощення механізму отримання дозволів.

Туристичний потенціал

Пріоритетами для нас є підвищення атракційності та інфраструктурного забезпечення туризму, курортів, оздоровлення та рекреації. Підвищення якості регіонального туристичного продукту та його просування з метою наповнення місцевих бюджетів.

Освіта, наука, спорт

Розвиток людського капіталу, забезпечення активної участі студентства в роботі органів місцевого самоврядування, підтримка та заохочення талановитої молоді. Сприяння стажуванню в провідних навчальних закладах та інституціях Європейського Союзу з умовою використання здобутих знань на благо Закарпатського регіону. Підтримка матеріально-технічного забезпечення дитячих та юнацьких навчальних закладів, соціальних та спортивних об’єктів, розвиток гірських шкіл.

Природа та екологія

Формування нового способу життя та економічних можливостей, що заохочуватимуть закарпатців брати участь у трансформаційному процесі переходу до ЕКОПОЛІСУ, зокрема формування культури поводження з відходами та пропаганди сортування сміття з подальшим використанням його як вторинної сировини. Започаткувати процес регенеративних міст. Закарпаття потерпає від повеней та зсувів ґрунту, тому важливим для нас є будівництво й реконструкція протизсувних споруд, захисних протипаводкових дамб.  

Соціальна сфера

Розвиток інклюзивності будівель та пішохідних зон для забезпечення їх доступності для всіх громадян. Підтримка малозабезпечених і багатодітних сімей, учасників бойових дій на Сході України, осіб з особливими можливостями. Створення нових робочих місць в області.

Медична сфера

Наше завдання – забезпечити медичні заклади всіх рівнів необхідним обладнанням і медикаментами, автомобілями швидкої медичної допомоги. Розвиток первинної та вторинної медичної допомоги є найефективнішим засобом досягнення справедливого розподілу та раціонального використання коштів, підвищення результативності роботи галузі охорони здоров’я.

Підтримка розвитку громад

Ставимо собі за мету підтримувати розвиток громад і перетворити їх на центри надання державних послуг для громадян. Проводити навчальні заходи для громад, допомагати в плануванні та впровадженні різних проєктів із залученням ресурсів для місцевого розвитку.

Протидія корупції

Одним  з основних антикорупційних кроків є дигіталізація процесів з мінімізацією впливу людського фактору. Залучення громадського сектору до публічного обговорення стратегічних питань розвитку регіону.

Культура і мистецтво

Пролонгування дії Програми розвитку культури й мистецтва в області, розрахованої на 2016–2020 роки, до 2025 року з внесенням змін і доповнень, які відповідатимуть вимогам часу.

Залишити відповідь