Нацпарк “Синевир” вийшов з карантину: все ще існують обмеження

Суспільство

Національний природний парк “Синевир” відновив роботу після двомісячної карантину 11 травня.

Проїзд автомобілів до озера Синевир в Закарпатській області в неділю і святкові дні планують заборонити. Про це повідомляє zruchno.travel з посиланням на адміністрацію Національного природного парку “Синевир”.

Крім того, буде повністю припинено рух будь-якого транспорту до озера в шлюбний період жаб, який проходить в першій половині травня. “Національний природний парк “Синевир” має намір заборонити рух транспорту до озера Синевир в неділю і святкові дні, тобто в період, коли найбільший потік туристів.

Також є намір повністю припинити рух будь-якого транспорту до озера в шлюбний період жаб, який проходить в першій половині травня”, – йдеться у зверненні адміністрації нацпарку.

Зазначимо, Національний природний парк “Синевир” відновив роботу після двомісячної карантину 11 травня. Наразі вхід в парк доступний тільки при наявності захисної маски або респіратора. Переміщатися по парку дозволено групами не більше 3 осіб і при дотриманні дистанції не менше 1,5 м.

У цьому сезоні ціна квитка на територію озера Синевир становить 25 гривень для дорослих і 10 гривень для школярів і студентів. Стільки ж коштують квитки при відвідуванні урочища “Чорна річка”, а також реабілітаційного центру бурих ведмедів. Додатково утримується плата при в’їзді на автотранспорті: на мотоциклі – 30 гривень; на легковому автомобілі – 75 гривень; на мікроавтобусі до 8 осіб – 120 гривень; на мікроавтобусі більше 8 чоловік – 165 гривень.

Залишити відповідь