На Закарпатті відновлює роботу КПП “Солотвино”

Головна

Роботу пункту пропуску «Солотвино» – «Сігет- Мармаріцей» відновили на Закарпатті. Про це повідомила речниця Мукачівського прикордонного загону Леся Федорова. За її словами з 18 години 17 травня окремі категорії людей зможуть виїжджати до Румінії через цей КПП. Перелік надала прикордонна поліції Румунії. Відповідно до нього потрапити до країни-сусідки зможуть:

громадяни, які офіційно працевлаштовані на території Румунії та мають підтверджуючі документи (без проходження обов’язкової обсервації);
особи, які прямують транзитом (впродовж 48 годин);
решта осіб, які прибувають на територію Румунії підлягають обов’язковій обсервацїї.
Леся Федорова додала, що в’їзд іноземцям в Україну дозволений з обов’язковою наявністю медичного страхування, яке передбачає лікування COVID-19 та обсервацію. Для осіб, які прибувають в Україну з країн зі значним поширенням COVID-19, передбачена обсервація або самоізоляція із застосунком «Дій вдома».

Нагадуємо, Міністерство закордонних справ оприлюднило рекомендації для українців, які найближчим часом планують виїхати за кордон.

На сайті Консульської служби є інтерактивна мапа, на якій можна подивитись, які країни пускають українців і за яких умов, а до яких країн поки в’їхати не вийде.

Залишити відповідь