На Закарпатті призначили очільника обласного осередку “Слуги народу”

Без категорії

Народний депутат України Ігор Кривошеєв очолив Закарпатську обласну організацію партії «Слуга Народу».

Рішення про призначення Ігоря Кривошеєва керівником Закарпатської обласної парторганізації під час конференції регіонального партійного осередку ухвалили члени обласної партійної організації. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

На виборах Президента України Ігор Кривошеєв був представником Володимира Зеленського у Закарпатській області.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9-го скликання від партії «Слуга Народу» під 37-м номером у списку як член партії. Нині очолює підкомітет з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, а також є членом Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України).

Ігор Сергійович є також заступником члена Постійної делегації у Парламентському вимірі Центральноєвропейської ініціативи.

Членами ради Закарпатської обласної партійної організації стали Михайло Лаба, Анатолій Костюх, Андрій Жупанин, Юрій Арістов. 

Залишити відповідь