На Закарпатті функціонують 53 акредитовані автошколи

Суспільство

В Закарпатської області діють 53 заклади, які пройшли державну акредитацію та проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів (автошколи).

Порядок отримання посвідчення водія вперше наступний: необхідно пройти медогляд, закінчити навчання та скласти іспит в автошколі, підготувати і подати відповідний пакет документів до територіального сервісного центру МВС для допуску до іспитів. Нагадаємо, що в Україні посвідчення водія вперше видається строком на 2 роки.

Після успішного складання теоретичного іспиту слухач допускається до складання другого етапу, тобто практичного іспиту. З інформацією про заклади ( автошколи) в Закарпатської області можна ознайомитися у відкритому доступі в мережі Інтернет, зокрема, на офіційному веб-сайті Головного сервісного центру МВС України (http://hsc.gov.ua/).

Також є оприлюднені  онлайн маршрути, за якими складається другий етап практичної частини іспиту на отримання права керування транспортними засобами. 

За посиланням можна обрати свій регіон, територіальний сервісний центр МВС, зручний для складання іспиту, та завантажити схеми маршрутів. За кожним сервісним центром МВС закріплено від 2 до 7 маршрутів, котрі обираються екзаменатором перед проведенням іспиту.

Перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування. Маршрути використовуються  для проходження другого етапу практичного іспиту з ПДР, який проводиться в реальних умовах дорожнього руху.

На сайті Головного сервісного центру МВС можна підгодовуватися до теоретичної частини іспиту з ПДР завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру. Він є ідентичним до іспиту, що складається в сервісному центрі МВС. Також  на сайті можна завантажити повний перелік питань з ПДР та варіанти відповідей на них.

За новинами сервісних центрів МВС можна слідкувати на офіційній сторінці в Фейсбук, за консультаціями просять звертатися за телефоном (044) 290-19-88, повідомили у пресслужбі РСЦ МВС в Закарпатській області.

Залишити відповідь