На Воловеччині затримали групу із 5 в’єтнамців із протермінованими документами

Суспільство

Мету перебування громадян В’єтнаму на Закарпатті встановлюють правоохоронці.

10 червня близько 15:30 працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Закарпаття спільно з працівниками інспекторів сектору реагування патрульної поліції Воловеччини та за сприяння працівників оперативно-розшукового відділу прикордонної служби неподалік села Котельниця Воловецького району на узбіччі автодороги «Київ-Чоп» виявили 5 громадян В’єтнаму. 

У ході з’ясування обставин їх перебування в Україні, правоохоронці встановили, що законні підстави для цього у осіб відсутні. 

Троє чоловіків  та двоє жінок, віком від 23-х до 25 років рухалися з траси М-08 в сторону с. Котельниці, причину свого перебування пояснити не змогли, оскільки не спілкуються ані англійською, ані українською мовами. При собі у іноземців були документи, що посвідчують особу, однак термін їх перебування на території України був прострочений. У зв’язку з цим, вказаних громадян було доставлено до Воловецького відділення поліції.

У ході опитування даних громадян встановлено, що вони їхали з міста Одеса та мали намір потрапити в Київ.

Всіх вищевказаних громадян передано працівникам Воловецького районного відділу Державної міграційної служби для оформлення відповідних адмінматеріалів, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Залишити відповідь