Мукачівцям пояснили правила роботи нового діагностичного центру

Суспільство

Пацієнтоорієнтованість, персональний підхід, сучасне обладнання, комфортні умови та отримання якісних медичних послуг – саме це очікуватиме мешканців Мукачівської ОТГ у новому Діагностичному центрі Мукачівської лікарні святого Мартина, який раніше називали “поліклініка”.

Про те як він працюватиме, які медичні послуги тут можна буде отримати, розповіла Вікторія Мілашовська, керівниця центру.

За її словами, діагностичний центр працюватиме з понеділка по п’ятницю з 8.00 години ранку до 20.00 вечора.

Телефон сall-центру уніфікований, створено єдину медичну гарячу лінію діагностичного центру лікарні святого Мартина та Медичного центру «Сім’я».

Зателефонувавши за номером 0 800 503 118, для з’єднання з контакт-центром ДЦ лікарні святого Мартина потрібно натиснути – 1, сall-центром МЦ «Сім’я» – 2.

Фахівці сall-центру допоможуть пацієнту дізнатися графік роботи лікарів, спектр медичних послуг та діагностичних процедур.

Запис на прийом до спеціалістів через call-центр можуть здійснювати як сімейні лікарі, так і безпосередньо сам пацієнт.

Якщо пацієнт має електронне направлення від сімейного лікаря, медична послуга на яку направляє сімейник буде безкоштовною.

Також пацієнт може звернутися до діагностичного центру без направлення сімейного лікаря, і обрати той пакет послуг який його цікавить. В такому разі, медична послуга буде платною, згідно тарифів.

Залишити відповідь