Мукачево готується до проведення ЗНО

Суспільство

Про це повідомляють у Мукачівській міській раді.

Під час проведення ЗНО у Мукачеві буде виконано ряд протиепідемічних заходів із недопущення поширення COVID-19

Зокрема, у пунктах проведення ЗНО чергуватимуть медичні працівники, які забезпечуватимуть дотримання протиепідемічних заходів. Перед входом до пункту тестування кожному учаснику та іншим особам, які мають право перебувати в пункті проведення ЗНО проводитимуть температурний скринінг та огляд на наявність симптомів респіраторного захворювання: кашель, нежить, задишка.

В разі виявлення симптомів ГРВІ або ж підвищеної температури тіла медичні працівники повідомлятимуть відповідальним особам за проведення ЗНО. В пунктах тестування буде створено належні та безпечні умови для учасників ЗНО з дотриманням рекомендацій головного санітарного лікаря України.

Кожен пункт тестування забезпечать пірометрами, засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими засобами для обробки рук та поверхонь. До роботи буде залучено необхідну кількість педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників та інших фахівців. Мукачівським відділом поліції та Управлінням патрульної поліції в Закарпатській області буде забезпечено громадський порядок під час проведення ЗНО на території Мукачівської міської ОТГ.

Залишити відповідь