Молоді офіцери поповнили лави закарпатських рятувальників

Суспільство

До лав закарпатських рятувальників вступили нові бійці. Сьогодні в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності випускникам, які продовжать службу на Закарпатті.

Зазвичай такі святкові заходи організовуються за місцем навчання. Однак цьогоріч через карантинні обмеження четверо колишніх курсантів, а нині – лейтенантів служби цивільного захисту, отримали документи про освіту дистанційно. Утім без офіційних привітань не залишилися. На врученні, зокрема, були присутні проректор по роботі з персоналом ЛДУ БЖД Володимир Піндер та перший заступник начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Володимир Ціцей.

«Після сьогоднішнього дня ми здійснюватимемо над ними наставництво. Вони будуть призначені на посади у відповідності до свого напрямку: або в підрозділи для оперативного реагування та ліквідації надзвичайних ситуацій, або в підрозділи для запобігання надзвичайним ситуаціям», – зазначив Володимир Ціцей.

Натомість Володимир Піндер побажав лейтенантам гідно служити українському народові. «Я вірю, що вони будуть високо нести звання офіцера служби цивільного захисту і в майбутньому прославляти як наш навчальний заклад, так і Державну службу з надзвичайних ситуацій в цілому», – запевнив він.

Залишити відповідь