Дівчина з Тячева представляла Чехію на конкурсі краси в Стамбулі

Суспільство

Дівчина з Дубового, Андріана Декет, уже не вперше бере участь у конкурсі краси. Минулого року вона представляла Україну на конкурсі «Miss Europe Continental-2019», який проходив у Дубаї.

Конкурс краси «Miss Eurasia» проходив з 9 по 18 вересня у місті Стамбул, що в Туреччині. Про те, як проходив конкурс та про свою участь у ньому, Андріана розповіла виданню Tyachiv.com.ua.

Як зазначає дівчина, саме участь у «Miss Europe Continental-2019» відкрила їй двері до інших подібних конкурсів краси.

“На конкурсі краси, що проходив тогоріч у Дубаї, мене помітили офіційні представники компанії, що займаються організацією міжнародних конкурсів краси, і запропонували співпрацю. Тобто, відповідно до договору, ця компанія пропонує моделям взяти участь у тому чи іншому конкурсі краси. Так, з початку року організація пропонувала мені взяти участь у кількох таких заходах, що мали проводитися впродовж року по всьому світу. Однак через пандемію більшість з них було скасовано чи перенесено на невизначений час. Серед запропонованих конкурсів був і конкур «Miss Eurasia». Спочатку він мав відбутися навесні, потім перенесли на літо, а зуміли провести тільки у вересні, — розповідає Андріана Декет.


Однак перед тим, як дівчина потрапила на конкурс, вона пройшла онлайн-відбір. Тобто організатори провели через свою сторінку в мережі голосування. За підрахунками голосів користувачів та за рішенням компетентного журі, було обрано Андріану Декет конкурсанткою «Miss Eurasia». Відтак, організатори надали дівчині можливість обирати, яку країну вона представлятиме.

Оскільки вже було визначено представницю України на цьому конкурсі, то мені запропонували представляти або Чеську Республіку, або Румунію. Я обрала Чехію, бо ця країна мені близька ментально”, — зазначає конкурсантка.

Конкур краси «Miss Eurasia» проходив з 9 по 18 вересня у місті Стамбул (Турецька Республіка). Дубівчанка прилетіла до столиці Туреччини 9 вересня.

“Всіх конкурсанток зустрічали у аеропорту представники конкурсу. Нас поселили у готель «Hilton». У двомісному номері я проживала з моделлю, яка представляла Сербію. Загалом, участь у конкурсі брало 24 дівчат з різних країн та республік Євразії. Між собою ми спілкувалися російською мовою. Маю відмітити, що дуже здружилися між собою та з організаторами конкурсу”, — ділиться Андріана Декет.

Кожен день дівчата мали тригодинні репетиції з підготовки до фіналу конкурсу, де їх вчили дефілювати та позувати на камеру. Також щодня мали тематичні фотосесії як у приміщеннях, так і на природі, і зокрема, одна з них пройшла на яхті.

“Фінальний конкурсний день відбувся 16 вересня. Через карантин захід проводився у одному з відпочинкових комплексів за закритими дверима з обмеженою кількістю глядачів. Були три виходи: у національному одязі, білизні та червоних вечірніх сукнях. Конкур я не виграла. Та це мене не засмучує, бо отримала значно більше – неоціненний досвід”, — розповідає дівчина.

Участь у таких заходах міжнародного рівня допомагають нашій красуні у модельній кар’єрі. Так, після конкурсу краси одна з провідних косметичних компаній запропонувала Андріані Декет знятися у фотосесії для реклами засобу з догляду за волоссям.

На досягнутому дівчина не зупинятиметься. Адже вже отримала пропозиції від організаторів міжнародних конкурсів краси на участь у змаганнях, які будуть проходити у 2021 році.

Зараз же Андріана має намір повернутися до рідного Дубового і відпочити від насиченого вікенду в Туреччині.

Залишити відповідь