Мешканці села на Іршавщині звернулися до Президента й Прем’єр-міністра щодо вирішення питання відсутності сільської дороги

Суспільство

Відсутність нормальної дорги у селі Воловиця, за словами мешканців, є наболію проблемою уже багто років поспіль.

У  зв’язку із цим, мешканці змушені постійно витримувати ряд незручностей. Суцільні ями на дорозі унеможливлюють своєчасний приїзд швидкої.

До вашої уваги – текст звернення мешканців:

Ми мешканці с. Воловиця Іршавського району Закарпатьськоі обл. Звертаємось до Вас з надією на вирішення наболілоі проблеми.

Болючим питанням для нас є відсутність сільськоі дороги.

Десятеліттями користуючись в щент розбитою дорогою, вимушені терпіти пов’язані з цим незручності. Суцільні вибоіни унеможливлюють своєчасний приізд за викликом “швидкоі” та інших рятувальних служб. Сподіваємось на Ваше втручання та дієву допомогу у вирішенні вищевказаного надважливого питання. З повагою жителі села Воловиця, – йдеться у повідомленні.

Відповідне відео щодо стану дороги у селі на Іршавщині розмістив на каналі  Ютуб Володимир Бутько, зазначаючи у дописі:

Шановна владо! Судячи з виступів-обіцянок високопосадовців, вже зовсім близько той час, коли мешканці та гості мальовничого села Воловиця, що в Іршавському районі в Закарпатті забудуть про дорожний жах, який пропоную переглянути і бодай візуально пересвідчитись. До речі понад 70% селян віддали голоси за нову владу в надії, що ці злощасні 1,5 км тортур нарешті упорядкують. Дуже сподіваємось, – зазначив дописувач.

Залишити відповідь